Chłopak ktory bierze narkotyki co zrobic ?

Logika serca jest niedorzeczna.

Moderator: Forum

Chłopak ktory bierze narkotyki co zrobic ?

Postprzez Aisa » 3 kwi 2009, o 23:30

Mam pewien problem- poznałam super chłopaka, mam 15 lat w sumie znamy sie z 3 tygodnie i teraz jesteśmy ze soba. Jak sie spotykalismy czesto widziałam, ze był taki troche ospały głowa go bolała i miał takie dziwne oczy. Musze dodac, ze bardzo mi sie podoba, zainteresowania mamy podobne! On ciągle mi powtarza, ze mnie kocha, ja go w sumie jeszcze nie, ale bardzo mi sie podoba. Ostatnio sie z nim umowiłam, znaczy on po_mnie dzwonił i był smutny i zebym przyszła. Przyszłam, wyglądał okropnie- te jego OCZY :( Tak czasem tez popijał znaczy lubił wypić, wiec go zapytałam czy pił, powiedział ze nie. Ja czy brał jakies narkotyki TAK :(
Kładł sie na mnie, mowił ze go głowa boli, przytulał sie i tak ciągle i gadał takie w sumie głupoty, zapytałam sie po co po co brał narkotyki, po co jarał jakies gówna, on powiedział ze to przy kolegach itp <Czy to normalne ;/ yhh ci koledzy
Nie tylko to zauważyłam, zobaczyłam na jego rece ciecie, zapytałam sie co to, a on ze sie wywalił, to nie były zywkłe cięcia, to byly strupy, czy co to masakra nie wiem, czy to ma sens bycie z takim chłopakiem MATRWIE SIE I BOJE SIE ZE JAK ZERWE COS sobie ZROBI albo taki chłopak jak on moze to olac w sumie hmm POMOCY CO ROBIC ??
  • 0

Ostatnio edytowano 4 kwi 2009, o 16:04 przez CobaltStar, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort, int, jęz, styl, leks... Nie nadużywaj emotek i stosuj interpunkcję! Nie da się normalnie czytać twojego bełkotu.
Aisa
Użytkownik

Reputacja: 0

Re: Chłopak ktory bierze narkotyki co zrobic ?

Postprzez Heko » 4 kwi 2009, o 09:43

Na twoim miejscu bym tego nie ciągnął dalej. Dobrym wyjściem byłoby postawienie ultimatum: albo przestanie ćpać albo ty odejdziesz. Wyznawanie miłości na tak wczesnym etapie znajomości tez wydaje mi się niepoważne.
Jest tyle innych wartościowych chłopaków- znajdź sobie kogoś normalnego.
  • 0

Ostatnio edytowano 4 kwi 2009, o 16:40 przez CobaltStar, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort.
"Nie ma ucieczki przed gębą jak tylko w inną gębę, a przed człowiekiem można schronić się jedynie w objęcia innego człowieka"

W. Gombrowicz
Heko
Użytkownik

Zbanowany

Postprzez Ona_Szalona » 4 kwi 2009, o 10:53

Czy ja wiem... oczywiście to co powiedział Heko jest prawdą, ale może nie jest za późno aby coś się zmieniło? Warto z nim porozmawiać na spokojnie i wytłumaczyć mu, że narkotyki to nie jest wyjście. Oczywiście bierz się za rozmowę tylko wtedy, kiedy wiesz, że nie będzie się burzył albo, że nawet Cię w nie nie wciągnie. Jeżeli nie poskutkuje rozmowa, to rzeczywiście trzeba będzie odejść.
  • 0

Pomnóż to przez nieskończoność, dodaj głębię wieczności, a otrzymasz próbkę tego, o czym mówię.
Ona_Szalona
Użytkownik

Postprzez Nina » 4 kwi 2009, o 14:06

Heko napisał(a):Wyznawanie miłości na tak wczesnym etapie znajomości tez wydaje mi się nie poważne.

I tu się w zupełności zgodzę.
Z nałogiem trudno jest skończyć. Teraz będzie już tylko gorzej. Wątpię, aby rozmowa coś tutaj zmieniła, czy pomogła. To nie jest tak, że ten chłopak jest nieświadomy szkodliwości narkotyków. On doskonale wie, jakie skutki niesie ćpanie, tyle, że jest przekonany, iż "może skończyć kiedy chce, bo nie jest uzależniony".
W zasadzie nie możesz mu pomóc, ponieważ, gadanie "skończ z tym" prawdopodobnie nic nie zmieni.
  • 0

Nina
Użytkownik

Reputacja: 1
NK - forumzn.pl (1)

Postprzez CobaltStar » 4 kwi 2009, o 16:42

Wyznanie miłości po 3 tygodniach znajomości? Powstrzymam się od komentarza.

Wracając do sedna sprawy- jeszcze nie wiesz, czy ten twój lowelas bierze narkotyki okazyjnie, tylko po to, żeby zrobić wrażenie na kolegach, czy jest już w nałogu. Jeśli robi to, bo koledzy też tak robią, a on nie może od nich odstawać, to jak najszybciej wybij mu to z głowy- przez własną głupotę może wepchać się w straszne bagno.
Jeśli jest to nałóg, który pozbawia go kontroli nad sobą, to nie wiem, czy sama będziesz w stanie mu pomóc. Mi szkoda byłoby nerwów na użeranie się z kimś, kto ze względu na kolegów bierze narkotyki.
  • 0

W wieku sześciu lat chciałem zostać kucharką. Kiedy miałem siedem – Napoleonem. Odtąd moja ambicja nie przestawała rosnąć, podobnie jak moja mania wielkości. Gdy miałem lat piętnaście, chciałem być Dalim i zostałem nim.
CobaltStar
Użytkownik

NK - forumzn.pl (2) last.fm (1) Digart (1)

Postprzez Podpalona » 9 kwi 2009, o 20:57

znamy sie z 3 tygodnie i teraz jesteśmy ze soba.

Wyznanie miłości po 3 tygodniach znajomości? Powstrzymam się od komentarza.

Chyba za każdym razem jak się widzicie jest po użyciu środków odurzających.
Co to za chłopak który jara etc dla towarzystwa,jak by miał swój rozum nie robił by tego.
Na twoim miejscu bym tego nie ciągnął dalej.

Dokładnie.
  • 0

Ostatnio edytowano 9 kwi 2009, o 20:58 przez CobaltStar, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort.
Podpalona
Użytkownik

Postprzez Satan » 11 kwi 2009, o 20:44

Za**bać. To da do myślenia innym.
  • 0

Ostatnio edytowano 11 kwi 2009, o 21:41 przez Imaginacja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: cenzura.
Swoje czyny możesz ukrywać przed innymi ludzmi.Możesz nawet ukrywać je przed sobą.Ale przed Satanem niczego nie ukryjesz.On przyjdzie i rozliczy cię z twoich czynów.
Satan
Użytkownik

Postprzez xheartbrokenx » 14 kwi 2009, o 14:09

Sama mu nie pomożesz. Musisz go namówić do pójścia z tym do psychologa, poradni itp.
Będzie twierdził, że może skończyć w każdej chwili , ale tak nie będzie. Im szybciej tym lepiej. Jeżeli to nie pomoże po prostu odejdź i powiedz, że przez ćpanie cię stracił.
  • 0

xheartbrokenx
Użytkownik

Postprzez Nadzieja » 17 kwi 2009, o 20:37

Myślę, że najpierw musisz się zorientować jak poważny jest jego problem. Jeśli to mocne uzależnienie to skończ tę znajomośc jak najszybciej!
Z nałogiem nie wygrasz.
Chłopak zniszczy życie nie tylko swoje, ale też Twoje.
Uwierz, wiem co mówię.
Jeśli jednak chłopak tylko "spróbował" i nie jest to tak poważne to może właśnie związek z Tobą pomoże mu z tego zrezygnować.
  • 0

Ukochane coreczki Tatusiow
Oplakuja Ojcow tak bardzo nie wazne ile maja lat.
Pozbawione Ich milosci ich wsparcia gubia nadzieje w zyciu.
Nadzieja
Użytkownik

Postprzez starszy doktor » 1 cze 2009, o 20:27

Wydaje mi się, że jak czasem bierze narkotyki to są szanse, żeby przestał. Jak bierze często to narkotyki wygrają nad miłością, to nie jest film w stylu love story gdzie miłość robi wielkie cuda, to jest tylko życie i niestety nie jest tak kolorowo. Specjaliści w Monarach mają problemy z pokonaniem uzależnień różnych osób, więc nie będę pisał nawet jakie masz ty szanse. Krótko się znacie, jesteś młoda, daj sobie z nim spokój, a co do niego to zmuś go, żeby się zgłosił do specjalisty lub zawiadom kogo trzeba. (tylko uważaj ze zgłaszaniem bo pójdzie na osiedlu fama, że jesteś frajerem).
  • 0

starszy doktor
Użytkownik

Postprzez ilona1992 » 1 cze 2009, o 21:26

znam pewną osobę, na której mi zależy..
on jest zainteresowany grzybami. brał już i mówił, że jest świetnie.. nie chcę,, żeby brał, ale on chce, żebym podała mu jakiś sensowny powód, dlaczego ma nie brać i co jest w tym złego...
twierdzi, że na coś musi umrzeć...
wiem, że jeszcze nie jest za późno i chcę walczyć z tym, aby o tym zapomniał, ale jak mam mu to wybić z główki?
  • 0

"Motyl siadając na kwiecie rozpościera skrzydła,
bo wie, że istotą jego bytu jest lot.
Jednak nawet on- mały, bezbronny, niepewny- ma świadomość,
że w istnieniu jest jedna, jedyna rzecz ważniejsza od lotu
- inne motyle"
ilona1992
Użytkownik

Powrót do Nasze uczucia