jak powiedziec ze sie kocha???????

Logika serca jest niedorzeczna.

Moderator: Forum

jak powiedziec ze sie kocha???????

Postprzez klaryk » 16 lip 2007, o 01:31

mam problem. zakochalem sie w pewnej dziewczynie i nie wiem za bardzo jak jej o tym powiedziec. ona twierdzi ze lubi mnie jako "przyjaciela" nic wiecej :sad: a nie chce stracic nawet tego "przyjaciela" mowiac jej ze ja kocham. powiedzcie jak mam to zrobic. prosze...
  • 0

Ostatnio edytowano 16 lip 2007, o 11:46 przez klaryk, łącznie edytowano 1 raz
klaryk
Użytkownik

Reputacja: 0

Postprzez Raskus » 16 lip 2007, o 02:04

Pierw wyrwij sie z pułapki przyjaciela.

Ogółem >> prze***** masz, heh.
  • 0

Zajrzyj, nie pożałujesz, a na pewno nic nie stracisz ;) http://www.zycienastolatkow.pl/forum/-vt8135.htm#190269
Jeżeli wyopwiadał się hwdldwi/lubSamo - podpisuje się pod nimi :D
Raskus
Użytkownik

Postprzez *Klaudusia* » 16 lip 2007, o 07:30

zaryzykuj po prostu..
albo będziecie razem albo nie :-)
  • 0

Paulka vice versa :-D !!

Entekila Ty mnie również :-)
*Klaudusia*
Użytkownik

Postprzez Natalis » 16 lip 2007, o 09:32

Ci Państwo u góry nie mają racji :D
Po co ma się wyrywać z 'pułapki przyjaciela' skoro ciągle chce się z nią przyjaźnić?
A ryzykować chyba też nie ma co, skoro ona powiedziała że nie chce niczego więcej (chyba po to, żeby sobie nie robił nadziei). Ja właśnie jestem w identycznej sytuacji, tak jak Twoja przyjaciółka, z tym że mój przyjaciel mi już to powiedział...i ja nie chcę niczego więcej. Powiem Ci tak: jeżeli uważasz, że 'przetrwasz' ten czas kiedy będziesz w niej zakochany u jej boku jako przyjaciel, to pozostań jej przyjacielem, a jeżeli nie to musisz skończyć tą przyjaźń, ale uzasadnić dlaczego. A jeżeli chcesz się dalej z nią przyjaźnić bez względu na to, że ją kochasz...to niech tak zostanie (bo nie widzę powodów do zmian) i może po jakimś czasie ona coś do Ciebie poczuje. Bo wiesz, jakbyś jej wyznał miłość a ona już wcześniej podkreślała, że chce tylko przyjaźni, to czułaby się bardzo zobowiązana, mogłaby Cię też unikać. Możesz wykorzystać którąś z moich wskazówek ;) :D Pozdrawiam
  • 0

Natalis
Użytkownik

Postprzez B91 » 16 lip 2007, o 09:50

jesli jestescie przyjaciolmi to mowicie sobie wszystko prawda? Zagadaj do niej i powiedz ze masz cos waznego do powiedzenia, zeby pamietala ze bardzo cenisz jej przyjazn ale serce nie sluga i po prostu sie w niej zakochales. Powodzenia
  • 0

Ostatnio edytowano 16 lip 2007, o 11:48 przez B91, łącznie edytowano 1 raz
"lepiej żebys pił niż palił - twierdzi społeczeństwo -
z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo"
B91
Użytkownik

Re: jak powiedziec ze sie kocha???????

Postprzez marikaaaa » 16 lip 2007, o 10:00

Ja myślę,że to jest zły pomysł,żebyś powiedział dziewczynie,że ja kochasz,bo ona to może inaczej sprzyjać te słowa niż myślisz,a to może być dla Ciebie bardzo bolesne :sad:
spróbuj jakoś się do niej zbliżyć,żeby jeszcze bardziej Cię polubiła i potem najlepiej się spytać czy zostanie Twoją dziewczyną :D moim zdaniem to jest najlepszy pomysł,ale zrobisz,jak uważasz :!:
  • 0

marikaaaa
Użytkownik

Postprzez Marionettka_* » 16 lip 2007, o 10:55

Hmmm. Fakt, sytuacja do prostych nie należy.... Moim zdaniem powinieneś spróbować zbliżyć się do niej jeszcze bardziej, może popytać jej przyjaciółkę (jeśli ma) co o Tobie/Was sądzi, czy może dziewczyna nie mówiła jej nic na Twój temat. Fakt, jeśli czujesz do niej to co czujesz to szkoda stracić to co masz dotychczas, przyjaźń, jednym słowem.

Możesz czekać, lub zaryzykować. . . . Decyzja należy do Ciebie.
  • 0

- Nie mów do mnie Lampka!
- Nie? A jak mam mówić?
Jaśnie Oświecony Nosicielu Światła?

cytat / " Siewca wiatru" /
Marionettka_*
Użytkownik

Postprzez Raskus » 16 lip 2007, o 11:49

Po co ma się wyrywać z 'pułapki przyjaciela' skoro ciągle chce się z nią przyjaźnić?
Natalis, bo to najgorsze co może być... czysty masochizm :D

Zobacz, chłopak jest zakochany w niej i się przyjaźni z nią, ona ma go tylko za przyjaciela i nie ma świadomości tego, co autor do niej czuje...
Jest jak przyjaciółka z tą tylko różnicą, że nie może jej pożyczyć tamponu, a sam czuje się jak tampon gdy ona wlewa w niego te swoje wszystkie złe emocje i smutki...
I jestem pewien, że nie jest mu miło słuchać jak to jakiś chłopak ją źle potraktował albo zajebiście calował, gdy on sam by chciał to robić ;)

Dlatego po prostu piszę, badx jej przyjacielem - ok, ale nie lataj za nią jak idiota, niech teraz ona to robi%)
Wolisz słuchać jak inni coś z nią robią, czy samemu to z nią robić?;>

I on musi się zdecydować czy chce się dalej z nią przyjaźnić czy przejść na wyższy szczebel. A temat świadczy o tym drugim podajże.

A ryzykować chyba też nie ma co, skoro ona powiedziała że nie chce niczego więcej (chyba po to, żeby sobie nie robił nadziei). Ja właśnie jestem w identycznej sytuacji, tak jak Twoja przyjaciółka, z tym że mój przyjaciel mi już to powiedział...i ja nie chcę niczego więcej.
:wink: Czemu nie ma co? ;)
Każdy zawsze idzie na łatwizne, problem się tak wysilić i spróbować coś zdziałać? Nic do stracenia, a wiele do zyskania, no chyba że zaszaleje się no to zaprzepaści się wszystko.
Kobieta zmienną jest... jeżeli powie, że na nic więcej nie można liczyć, nie koniecznie musi to być prawda od razu.

Powiem Ci tak: jeżeli uważasz, że 'przetrwasz' ten czas kiedy będziesz w niej zakochany u jej boku jako przyjaciel, to pozostań jej przyjacielem, a jeżeli nie to musisz skończyć tą przyjaźń, ale uzasadnić dlaczego.
Proszę o uzasadnienie tego, co zacytowałem ;) Bo dla mnie to masochistyczne posunięcie:P

btw autor tu jeszcze zajrzy? :roll:
  • 0

Zajrzyj, nie pożałujesz, a na pewno nic nie stracisz ;) http://www.zycienastolatkow.pl/forum/-vt8135.htm#190269
Jeżeli wyopwiadał się hwdldwi/lubSamo - podpisuje się pod nimi :D
Raskus
Użytkownik

Postprzez Kasia » 16 lip 2007, o 11:56

A mnie się wydaje, że miłość naszego bohatera tematu jest czysto przejściowa.
Zauroczył się i sądzi, ze kocha. jestem niemalże pewna, bo jest tak w prawie każdym przypadku na tym forum. A po drugie post napisany jest powierzchownie, płytko. Chłopczyna się spieszył ? Możliwe.
Marionettka_* napisał(a):może popytać jej przyjaciółkę (jeśli ma) co o Tobie/Was sądzi, czy może dziewczyna nie mówiła jej nic na Twój temat.

Najgłupsza rzecz jaka tylko może być, pytać osoby trzecie.
Masz swoje sprawy, załatwiaj je sam. Tyle.

A jeżeli to miłość - i skoro panna powiedziała Ci, ze niestety nic z tego nie będzie, że lubi Cię jedynie jako kolegę/przyjaciela/ziomka itd. to na Twoim miejscu już bym się nie starała ;]
  • 0

Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze,
bo jest bez rozwiązania.

Obrazek
"(...)ten wakacyjny weekend pozostawił nam kolejne, niezwykłe i jedyne...wspomnienia!"
Sunrise Festival!
Kasia
Użytkownik

Postprzez bez_cenzury » 16 lip 2007, o 12:20

klaryk napisał(a):mam problem. zakochalem sie w pewnej dziewczynie i nie wiem za bardzo jak jej o tym powiedziec

zakochałeś się hmm w wieku 16 lat pogratulować tylko ;-) i nie wiesz jak by jej to powiedzieć najlepiej pisząc SMS tak to będzie dobre albo nie nie lepiej wejdź na Czata może będzie i wtedy bądź nie na gg będzie takie nowoczesne choć kurde na e-mail tez dobre by było ale jednak jak byś chciał zachować się jak facet to robisz tak : zapraszasz ją na spacer rozmawiasz z nią patrzysz czy ona interesuje się Tobą to widać zresztą przynajmniej ja to widzę hmm nie ważne zresztą :> jak będziesz pewien że ona coś do ciebie czuje w tedy mówisz prosto z mostu że ją " kochasz " :>

klaryk napisał(a):ona twierdzi ze lubi mnie jako "przyjaciela" nic wiecej

no widzisz więc odpada ten sposób pierwszy ten wyżej rzecz jasna :> a więc przystępujemy do dłuższego trudniejszego procesu a więc to nie prawda że lubi Cię jak przyjaciela nic więcej one tak zawsze gadają he udawaj że do niej nic nie czujesz bądź naturalny przebywaj z nią duuuużo czasu i zawsze staraj się by się dużo śmiała i było jej z Tobą dobrze gdy tak będzie na bank się zakocha zobaczysz :> oczywiście musisz jakoś wyglądać jak facet no to pierwszorzędna sprawa :>

klaryk napisał(a):a nie chce stracic nawet tego "przyjaciela" mowiac jej ze ja kocham

Powiedz ale dopiero później ( patrz. wyżej ) tutaj na forum była osoba która powiedziała dziewczynie przyjaciółce albo nowocześniej "psiapsiółce" że ją kocha a ona już z nim tak czesto nie rozmawia i ta osoba pisała że przez 4 miechy ma już doła więc bądz nie bądź zawsze coś chłopie zyskasz jak nie babę to doła nie będziesz sam co nie ?:> dół też człowiek potrzebuje kogoś :> :P

Dziękuje kieruj się moimi radami a nie zginiesz nie słuchaj dziewczyn co one mogą o tym wiedzieć :>
  • 0

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć co do tej pierwszej są jeszcze wątpliwości ..."
bez_cenzury
Użytkownik

Zbanowany

Postprzez Judi » 16 lip 2007, o 14:25

Ja myślę ze powinieneś poczekać i na razie nic nie robić. Myślę że jesteś po prostu nią zauroczony. zobacz co czas zdziała jeśli to nic nie pomoże to pogadaj z nią. Ale jeśli palniesz jej prosto z mostu to wiesz wasza przyjaźń może stanąć pod znakiem zapytania.

Ale pozostaw to wszystko czasowi
  • 0

A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał,
jest więc odtąd na wieki: i grzeszna, i święta,
zdradliwa i wierna, i dobra, i zła,
i szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna,
początek i koniec - kobieta.. to ja
Judi
Użytkownik

Postprzez Shoal » 16 lip 2007, o 17:01

Ja uważam,że powinieneś jej powiedzieć:)

Miałam taką samą sytuacje i...powiedziałam o tym mojemu przyjacielowi.A on? Przyjął to z radością :D Hehe strasznie sie bałam,tzn wiedziałam,że on to zrozumie i nie "zerwie" kontaktów bo ta przyjaźń była ważna ale jednak sie bałam.

Zaryzykowałam i tym sposobem zyskałam chłopaka i zatrzymałam ze sobą przyjaciela:)Dwa w jednym.Nasz związek trwał ponad 2 lata,ale później on wyjechał do Włoch mieszkać,więc sie sypło.Gdyby nie to dalej pewnie bylibyśmy razem,więc nie ma sie czym przejmować.Trzeba iść na żywioł!

Just do it ;D
  • 0

Everybody has a face that they hold inside
A face that awakes when they close their eyes
A face watches every time they lie
A face that laughs every time they fall
Shoal
Użytkownik

Postprzez Morella » 16 lip 2007, o 17:06

Jeśli chesz z nia być powiedz jej, przecierz ona może czuć to samo ....

A jeśli nie chcesz jej tego powiedzieć osobiście, okaż jej to !

Jak nie zaryzykujesz, nie będziesz miał twój wybór ! :D
  • 0

Ale ja widzę , że świat już prawie runął i co?
I mam ku*wa dobry humor!

Napełnij, to co puste. Opróżnij to, co pełne.
I drap tam, gdzie swędzi. - Tallulah Bankhead
- - -
Gwineusz! ;*
Morella
Użytkownik

Postprzez Kamusiia » 16 lip 2007, o 17:14

ojj. wałek. nic chyba nie umiem na to poradzić... :sad:
  • 0

f*** you.!
Kamusiia
Użytkownik

Postprzez Jeanette » 16 lip 2007, o 17:28

Moim zdaniem najlepiej byłoby powiedzieć jej, co czujesz. Nie mów jej tego np. tak: „Ej, Kaśka kocham Cię i czy będziesz ze mną?”. Musisz ująć to w ładne słowa. Jako jej przyjaciel wiesz o niej dużo. Może ona lubi poezję. Jeśli tak napisz dla niej wiersz, w którym wyznasz uczucie, jakim ją obdarowujesz. Może ona czuję to samo tylko nie wie jak Ty się zachowasz. Dam Ci radę, nigdy, ale to nigdy nie wtrącaj w takie sprawy osoby trzecie.
Życzę powodzenia.
:)
  • 0

"Wiem, dobrze wiem
Potrafię ranić tak jak nikt, przykro mi "
Jeanette
Użytkownik

Następna strona

Powrót do Nasze uczucia