Jak przeprosic dziewczyne zeby wybaczyla

Logika serca jest niedorzeczna.

Moderator: Forum

Jak przeprosic dziewczyne zeby wybaczyla

Postprzez Onelove » 26 mar 2008, o 20:13

Witam wszystkim postaram sie wam opowiedziec pewna historie,ktora zaczela sie poltora roku temu na wycieczce szkolnej.
W mojej Klasie byla pewna dziewczyna(DOminika) ktora bardzo mi sie podobala lecz nigdy z nia nie rozmawialem,az do tej wycieczki,na której zaczelismy sie wyglupiac i duzo razem rozmawiac mialem,wtedy dziewczyne,ktora bardzo kochalem lecz w wakacje nie ukladalo nam sie i zerwala ze mna.Dziewczyne z klasy juz traktowalem jako przyjaciolke,a ona mnie jako przyjaciela(Choc pisaliśmy tylko dużo sms) zacząl sie rok szkolny wyglupialismy się jak zawsze lecz druga kumpela juz tak do mnie podbija od dawna.Dominika byla zazdrosna(Choc nigdy jej to nie przeszkadzalo) o nia i robila mi akcje ze traktuje ja jak dziwka przeprosilem wybaczyla az (niby zrobilem to znow) moje przeprosiny byly daremne i wszystko sie skonczylo po miesiacu,gdy olałem tamtą dziewczyne no juz w sumie wszystko szlo w dobra strone ale na imprezie prawie trafilem do lozka z inna Kobieta na jej oczach(Bylem niezle napruty) po dwoch dniach dopiero zrozumialem ze Kocham Dominike.Gdy nadeszla nastepna impreza uje**bałem sie jak stodola i zacząlem rozmawiac z kumplem na jej temat powiedzial ze jak jej nie powiem co do niej czuje to on zrobi to za mnie tlumaczylem ze nie w tym stanie i w ogole lecz poszedl do niej po 30min ona przybiegla do mnie i powiedzialem jej wszystko placzac ona tak samo po czasie dowiedzialem sie ze ona takze mnie Kochala ale przez moje akcje (niby te uczucie zgaslo) pisalem do niej sms ze przepraszam jaka jest dla mnie wazna ona odpisywala ze ma to w du**pie ze sam sobie zasluzylem itd,itp. Powiedziala swojej kumpelce,ze jakbym sie staral to dalaby mi szanse robie to juz z dwa miesiace tyle to trwa od momentu kiedy zrozumialem ze ta osobe wlasnie kocham prosze o pomoc bo nie wiem jak mam ja przeprosic co robic Ani ze mna nie rozmawia ani nic Ja juz nie moge Gdy ze soba rozmawialismy jej i mi drzal glos prosze o wielka pomoc bo ona jest naprawde dla mnie wazna i strasznie cierpie.Czasami jak patrzymy na siebie czuje jakby cos nas laczylo moze to zludne uczucie :567: Prosze o Wielka POMOC!Zeby mi wybaczyła ja juz nie mam pomysłow :(
  • 0

Ostatnio edytowano 26 mar 2008, o 21:42 przez Tullia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ort
Onelove
Użytkownik

Reputacja: 0

Re: Jak przeprosic dziewczyne zeby wybaczyla

Postprzez Neira » 26 mar 2008, o 20:58

i ma racje... ale skoro juz prosisz nas o rade to powiem tak: kwiaty
jesli chodzi o moj post to wystarczy powiedzialam co powiedziec mialam
  • 0

Please kill me becouse I'm dead.
Neira
Użytkownik

Zbanowany

Postprzez DaMroka » 26 mar 2008, o 21:32

:) Musisz zapamiętać, że z kobietą jest tak że może Ci wybaczy..ale nie zapomni niczego. No cóż taka już natura. Każdy popełnia błędy. Może spróbuj w niej na nowo obudzić te uczucia. A z przeprosinami..to pokaż, że ci zależy. Wykaż sie kreatywnością i wymyśl coś specjalnie dla niej..może piosenka? spacer z zagadkami:) istnieje wiele różnych możliwości tylko wystarczy pomyśleć. Jeżeli zrobisz coś naprawdę wyjątkowego..to może dziewczyna Ci wybaczy..(chociaż na pewno nie zapomni). Jeżeli Ci sie uda..to nie zaprzepaść tej szansy.. bo może ona Ci sie już nie przydarzyć..Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
  • 0

DaMroka
Użytkownik

Postprzez Onelove » 26 mar 2008, o 22:29

DaMorka mysle o kwiatach 2 żółte róże,2białe,3czerwone wbic je w ziemie i dawac jej po kolei przy białej mowiac ze przepraszam,zolte to co czuje,a czerwone ze ja Kocham ale teraz jest za zimno wiec musze poczekac jak mysli pomoze?
  • 0

Onelove
Użytkownik

Postprzez RMan » 26 mar 2008, o 22:56

Dominika byla zazdrosna(Choc nigdy jej to nie przeszkadzalo) o nia i robila mi akcje ze traktuje ja jak dziwka przeprosilem wybaczyla az (niby zrobilem to znow) moje przeprosiny byly daremne

To był błąd i to duży. Uważasz, że zrobiłeś coś złego, czy może po prostu przeprosiłeś ją, żeby nie było konfliktu? Tak czy inaczej sprawę spartoliłeś już tutaj kolego, bo nie widzę nic złego w tym, że z inną coś sobie rozmawiałeś, przyrzekałeś Dominice już coś wtedy? Możesz rozmawiać z kim Ci się podoba, a ona nie może Ci narzucać swojego zdania, tym bardziej, że jej (chyba) nie przyrzekałeś wierności wtedy ani nic.
Co do tych imprez to po h** piłeś tyle i jeszcze przy niej. Od kiepskiej strony się pokazałeś wtedy, że nie miałeś umiaru, a to że omal w łóżku z inną nie wylądowałeś to szczyt wszystkiego.
Przez te akcje z przeprosinami i płakaniem wylądowałeś pod jej pantoflem i ona ma nad Tobą władzę tym bardziej, że jeszcze się w niej zakochałeś. Przeprosiłeś, ma Cię gdzieś, to daj jej spokój bo i tak jesteś cienki w jej oczach i raczej nie zmienisz jej zdania o sobie, a w najlepszym przypadku wykorzysta Cię po chamsku i będziesz jeszcze bardziej cierpiał. Kobiety nie lubią uległych facetów.
  • 0

Ostatnio edytowano 27 mar 2008, o 22:27 przez RMan, łącznie edytowano 2 razy
One peace, one vision... "One Vision"
Spokój duszy, spokój ciała...:)
RMan
Użytkownik

Postprzez Onelove » 26 mar 2008, o 23:12

Ale płakałem bo jak zwykle byłem napruty ;/
  • 0

Onelove
Użytkownik

Postprzez RMan » 26 mar 2008, o 23:24

Alkohol nie jest wytłumaczeniem. Nie trzeba było tyle pić. Ona nie będzie się zastanawiać, czy płakałeś bo byłeś naje****, czy nie. Po prostu płakałeś i już, był to fakt.
  • 0

Ostatnio edytowano 27 mar 2008, o 22:27 przez RMan, łącznie edytowano 2 razy
RMan
Użytkownik

Postprzez Onelove » 26 mar 2008, o 23:26

Masz dużo racji w swych slowach... Rzuciłem palenie więc teraz będę musiał się pogodzic z tym
  • 0

Onelove
Użytkownik

Postprzez BU » 27 mar 2008, o 00:51

Wiesz, a ja myślę, że nigdy nie należy tracić nadziei i walczyć o ludzi, których się kocha. tak więc nie poddawaj się. Każdy popełnia błedy i ona powinna to wiedzieć. W każdym bądź razie nie dawaj za wygraną i walcz o to uczucie. Jestem pewna, że ona tak po prostu o Tobie nie zapomniała. Ona zna Twoje uczucia i myślę, że jedyne czym się w tej chwili kieruje Dominika to kobieca, urażona duma, a uwierz mi, że ciężko ona przełknie to, że jakby nie było poczuła się zlekceważona i pewnie oszukana. Daj jej jeszcze troche czasu i nieustannie o nią walcz! ;)
  • 0

'Nie opowiadaj, że świat zawdzięcza Ci swoje istnienie. Świat nie zawdzięcza Ci niczego. Istniał, zanim się narodziłeś'
Mark Twain
BU
Użytkownik

Postprzez RMan » 27 mar 2008, o 10:00

Każdy popełnia błedy i ona powinna to wiedzieć.

On już nie ma o co walczyć, a to z tych powodów które dałem wyżej. Tak w ogóle to widać, że ona jest innego zdania niż te które zacytowałem, bo inaczej by mu wybaczyła. Po tych jego "akcjach" to nawet gdyby mu wybaczyła i nie miała nic chamskiego w zanadrzu to wątpię, że zapomniałaby o tym wszystkim to i tak czułaby wstręt do niego. Tak w ogóle to ja jestem ciekawy jak Ty byś na miejscu tej dziewczyny go potraktowała, bo to co piszesz brzmi zbyt idealnie jak na ten przypadek. Są sytuacje w których mądrzej byłoby zaprzestać, a ta do takich należy.
  • 0

RMan
Użytkownik

Postprzez Kasia » 27 mar 2008, o 12:28

Hm.
Z jednej strony wcale się nie dziwię, że dziewczyna się do Ciebie zraziła, ano za mocno 'towarzyski' byłeś. Może pomyślała sobie, że gdyby była z Tobą to zaczęłoby się zdradzanie ?
Skoro raz się napiłeś i dla niej to się nie podobało, to nie powinieneś był pić do zgonu po raz drugi. Bez sensu. Wiesz, że dziewczynie sie to nie podobało, ale jednak się napiłeś, a niby Ci na niej zależy ?
I z tego co mi się wydaje to dziewczyna trochę na pokaz chce Twoich przeprosin, skoro zwykłe i najszczersze nie pomogły. Kup jej kwiaty i leć do niej, może to ją usatysfakcjonuje.
  • 0

Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze,
bo jest bez rozwiązania.

Obrazek
"(...)ten wakacyjny weekend pozostawił nam kolejne, niezwykłe i jedyne...wspomnienia!"
Sunrise Festival!
Kasia
Użytkownik

Postprzez DaMroka » 27 mar 2008, o 14:36

z kwiatami fajny pomysl:) tylko teraz nie zaprzepasc tego..

//A może coś bardziej od siebie? :)
  • 0

DaMroka
Użytkownik

Postprzez Onelove » 27 mar 2008, o 18:05

No to co proponujesz?
  • 0

Onelove
Użytkownik

Postprzez BU » 27 mar 2008, o 18:11

Tak w ogóle to ja jestem ciekawy jak Ty byś na miejscu tej dziewczyny go potraktowała, bo to co piszesz brzmi zbyt idealnie jak na ten przypadek.

A ja uważam, że Ty byś za łatwo się poddał i, że trzeba walczyć o tych, których się kocha. Owszem chłopak głupio zrobił i ja bym tak łatwo nie zapomniała o tym wszystkim, ale ludziom się wybacza, prawda? I myślę, że w tym przypadku jeszcze nie jest za późno, chociaż nie mówię, że wszystko wróci do normy, bo nie żyjemy w bajce.
Pozdrawiam ;)
  • 0

'Nie opowiadaj, że świat zawdzięcza Ci swoje istnienie. Świat nie zawdzięcza Ci niczego. Istniał, zanim się narodziłeś'
Mark Twain
BU
Użytkownik

Postprzez RMan » 27 mar 2008, o 22:58

(...)trzeba walczyć o tych, których się kocha.

W to nie wątpię, lecz nie powinno to nie powinno być robione na siłę. Od złej strony się pokazał, nie wykorzystał tej szansy jak należy i ona ma go gdzieś, a do tego potrzebna jest chęć obu, a nie jednej strony jak to tutaj jest.

RMan napisał(a):Przez te akcje z przeprosinami i płakaniem wylądowałeś pod jej pantoflem i ona ma nad Tobą władzę tym bardziej, że jeszcze się w niej zakochałeś. Przeprosiłeś, ma Cię gdzieś, to daj jej spokój bo i tak jesteś cienki w jej oczach i raczej nie zmienisz jej zdania o sobie, a w najlepszym przypadku wykorzysta Cię po chamsku i będziesz jeszcze bardziej cierpiał. Kobiety nie lubią uległych facetów.

Co do wybaczania, to wybaczać warto, lecz ona tego nie rozumie. Na pewno tego nie zapomni. Gdyby jej zależało na nim, to proste i szczere przepraszam by wystarczyło, lecz ona go olała, stwierdziła, że dobrze mu tak i pozwoliła mu cierpieć, a Ty twierdzisz, że warto się w to dalej angażować? Przemyśl sobie to jeszcze raz i przeczytaj moje wypowiedzi w tym temacie.

Związki nie polegają tylko na dawaniu, lecz również na braniu i jeśli ta równowaga zostaje zaburzona to ktoś ma nad kimś władzę jeśli ten drugi na to pozwala, a to jest niezdrowe, bo ten pierwszy może go wykorzystać.
  • 0

RMan
Użytkownik

Następna strona

Powrót do Nasze uczucia