Miłosne SMS-y

Logika serca jest niedorzeczna.

Moderator: Forum

Miłosne SMS-y

Postprzez Siergiej » 17 lip 2006, o 22:26

jakie sa wasze ulubione?
  • 0

Siergiej
Użytkownik

Reputacja: 0

Postprzez fuma » 17 lip 2006, o 22:27

jakie? spontaniczne ;]
  • 0

fuma
Użytkownik

Postprzez Poetka » 17 lip 2006, o 22:28

I szczere ;] .
  • 0

...więc uśmiechnij się... i tańcz...i nie pytaj o więcej...
Samobójstwo nie jest kwestią wyboru. Następuje, gdy cierpienie przekracza siły do walki z nim.
Poetka
Użytkownik

Postprzez fuma » 17 lip 2006, o 22:28

Poetka napisał(a):I szczere ;] .
spontany zazwyczaj sa szczere :P przynajmniej w moim wykonaniu :D
  • 0

fuma
Użytkownik

Postprzez Svipp » 17 lip 2006, o 22:31

Nienawidzę miłosnych smsów - obłuda i fałsz - to właśnie z nich aż kapie :D
  • 0

Czym jest nazwa? To, co zwiemy różą, pod inną nazwą równie by pachniało...
William Shakespeare
Svipp
Użytkownik

Postprzez Siergiej » 17 lip 2006, o 22:36

Chodziło mi o txt wierszyka, a nie przeymiotniki okreslające jakie one mają być.
  • 0

Siergiej
Użytkownik

Postprzez Svipp » 17 lip 2006, o 22:38

Wiem, o co ci chodziło - z reguły txty są wymyślane przez jakichś zidiociałych ludzi, którzy sobie piszą, jacy to oni nie są szczęśliwi, w rzeczywistości nikog jednak na stałe nie mają. no i sobie piszą, a zakochane dziewczyny (czasami i chłopacy) sobie je przepisują i myślą, że są oryginalni :D hehe :P Sory, jak kogoś uraziłem :]
  • 0

Czym jest nazwa? To, co zwiemy różą, pod inną nazwą równie by pachniało...
William Shakespeare
Svipp
Użytkownik

Postprzez alichino » 18 lip 2006, o 00:49

Svipp napisał(a):Wiem, o co ci chodziło - z reguły txty są wymyślane przez jakichś zidiociałych ludzi, którzy sobie piszą, jacy to oni nie są szczęśliwi, w rzeczywistości nikog jednak na stałe nie mają. no i sobie piszą, a zakochane dziewczyny (czasami i chłopacy) sobie je przepisują i myślą, że są oryginalni hehe Sory, jak kogoś uraziłem :]

to samo twierdzę na temat miłosnych sms'ów... nienawidzę także miłosnych opisów w komunikatorach(tlen,gadu).... uważam, że takie demonstrowanie swoich uczuć do nieczego nie prowadzi, bo nie słowa się liczą, tylko czyny...
  • 0

"Hito ni awan tsuki no naki yo wa/omiokite/mune hashiribi ni/kokoro yaki ori".

Obrazek
alichino
Użytkownik

Postprzez Victoria » 18 lip 2006, o 08:25

Svipp napisał(a):Nienawidzę miłosnych smsów - obłuda i fałsz - to właśnie z nich aż kapie :D

Racja. Dla mnie coś takiego jak miłosne sms nie istnieje. Póki co.
  • 0

Victoria
Użytkownik

Postprzez Tiplerek » 18 lip 2006, o 09:17

Uuuu... widze ze Temat sie rozwija :P
Moim zdaniem Milosne esy to tylko klamsta, pisza je Osoby ktore nie umia wyrazic Swoich Uczuc, Pragnien itp.... Jesli sie Kogos naprawde Kocha to powinno sie to dla tej Osoby mowic w zeczywistosci a nie poslugiwac sie Telefonia i Innymi zbednymi rzeczami. To tylko Moje Uwagi :D

Tiplerek

Reputacja:

Postprzez Lena » 18 lip 2006, o 11:43

Nie, nie, nie, milosne sms? wierszyki? cos co ktos bezmyslnie przepisze czy przesle dalej?to zdecydowanie nie dla mnie, nawet zyczenia swiateczne(jesli juz komus wysylam sms, bo zazwyczaj skladam je osobiscie)nie moga byc w formie jakiegos oklepanego rymowanego wierszyka, jezeli juz pisze cos takiego to pisze od serca, co mysle, to co chce przekazac(i takie wlasnie sobei cenie).
Tiplerek napisał(a):Jesli sie Kogos naprawde Kocha to powinno sie to dla tej Osoby mowic w zeczywistosci a nie poslugiwac sie Telefonia i Innymi zbednymi rzeczami.
hmmm... a czy to sie wyklucza?przeciez jezeli "mowi sie to" to dlaczego tego nie pisac gdy np spotkanie jest niemozliwe?
  • 0

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
Lena
Użytkownik

Reputacja: 1

Postprzez Kasia » 18 lip 2006, o 11:43

Jeżeli kogoś kochasz i czytasz miłosnego sms-a to odrazu masz chęć go wysłać. Jak nigdy nie kochałeś to nie wiesz co mówisz... . Jak dla mnie podoba się ten:
Daleko gdzieś i blisko tak,
Na krawędzi nocy i dnia,
W zasięgu tak, na serca dnie,
Ciebie mam i Ciebie chce!
W Twej twarzy widzę cały świat,
Muzykę słodką w sercu mam,
Twe oczy dla mnie lustrem są,
Twe dłonie tkliwe to mój dom!
Ten równiez mi się podoba:
Gdy Cię jeszcze nie poznałam, obcy był mi szczęścia smak. Że kochać można wiedziałam, lecz nie wiedziałam, że aż tak. Dlatego chcę iść Twoim życiem, chce iść Twoją drogą. Chcę zachować Cię dla siebie i być zawsze z Tobą.

Osobiście wolę to mówić. Tylko nie będę się uczyła jakiś wierszyków na pamięć xD A jeżeli mam ochotę to wysyłam, często sama coś od siebie napiszę.
Tiplerek napisał(a):Moim zdaniem Milosne esy to tylko klamsta, pisza je Osoby ktore nie umia wyrazic Swoich Uczuc, Pragnien itp....

Nie zgodzę się. Jeżeli tak sms byłby kłamstwem to wysyłając go do swojego chłopaka wyszłoby na to, że kłamię i go nie kocham. Za bardzo powierzchownie to ująłeś. Ja lubię swojemu chłopcu wysłać jakiś wierszyk i powiem Ci SZCERZE najszczerzej jak mogę, że potrafię doskonale okazać swoje uczucie w realu, nie tylko w wirtualu.
Wg mnie takie wierszyki są miłym gestem i jakimś dorbniutkim słowem Kocham, takie małe uzupełnienie, bo fakt, że nie zastąpi to słowa KOCHAM wypowiedzianego "na żywo".
  • 0

Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze,
bo jest bez rozwiązania.

Obrazek
"(...)ten wakacyjny weekend pozostawił nam kolejne, niezwykłe i jedyne...wspomnienia!"
Sunrise Festival!
Kasia
Użytkownik

Postprzez justys » 18 lip 2006, o 11:59

miłosne esy śa takie slodkie, lubię je dostawać. a w szczególności jakieś fajne wierszyki.
  • 0

Aniele mój powiedz czy mozesz schowac mnie w ramionach, a w skrzydłach swych osuszyc moje łzy.

Dziwne, myslałam ze Ty to cały moj swiat.
Myliłam sie kolejny raz. Odszedłes jak Anioł ktory skrzydła mi skradł.
justys
Użytkownik

Postprzez fuma » 18 lip 2006, o 12:57

Tiplerek napisał(a):Moim zdaniem Milosne esy to tylko klamsta, pisza je Osoby ktore nie umia wyrazic Swoich Uczuc, Pragnien itp.... Jesli sie Kogos naprawde Kocha to powinno sie to dla tej Osoby mowic w zeczywistosci a nie poslugiwac sie Telefonia i Innymi zbednymi rzeczami.
niekiedy wyznanie milosne w rzeczywistosci jest niemozliwe. Np z powodu dzielacych kilometrow (wyjazd czy tym podobne)a telefonowanie np. za granice jest zbyt kosztowne dla przecietnego nastolatka :wink: "Gotowcow" nienawidze ale jezeli piszesz cos z serca to napewno nabierze to duzej wartosci dla drugiej osoby. Kiedys ludzie pisali listy milosne i nikt nie kpil z tego twierdzac ze jest to nieszczere a dzisiaj zamiast listow wiele osob preferuje sms'y ze wzgledu na czas ich "dostarczenia" do odbiorcy ;]
Podsumowywujac:
"gotowcom" mowimy nie
a clajej reszcie wynikajacej ze szczerych uczuc jak najbardziej TAK ;]
  • 0

fuma
Użytkownik

Postprzez eta_z » 18 lip 2006, o 22:48

no to ja juz nic nie bede dodawac bo pani kaskamax=), juz wyjasnila :) to jest bardzo mile.... jaks ie dostanie takiego sms-ka :P nie znacie sie... :P
  • 0

Obrazek
Obrazek
eta_z
Użytkownik

Następna strona

Powrót do Nasze uczucia